Ayşen Gürcan Devreye Girdi, Toz Gitti Yol GeldiAK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’ının Aşağıdudaş mahalle ziyaretinde Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallesini karayoluna bağlayan yolun stabilize olması ve yolu kullanan maden kamyonları toz taşımı yapmasından dolayı mahalle sakinleri şikayetlerini dile getirmişti.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan ise en kısa sürede mermer şirketleri ile konuyu görüşeceğini ve yolun iyileştirme çalışmalarını başlatılması için Aşağıdudaş mahalle sakinlerine söz verdi.
Ziyaretten çok kısa bir sürede sonra Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallesini karayoluna bağlayan yolda Antalya Mermer İşletmesi tarafından yol iyileştirme çalışmaları başladı.
Yol çalışmalarının başlamasından dolayı memnuniyetini dile getiren Aşağıdudaş Mahalle Muhtarı Bülent Acar ise “Toz gitti yol geldi.İnşallah istek ve taleplerimizi dinleyen ve yolun yapılmasında emekleri olan AK Parti Eskişehir Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a, Beylikova Belediye Başkanımız Özkan Alp’e ve Antalya Mermer Şirketine Aşağıdudaş Mahallesi adına teşekkür ederim” dedi.

Ayşen Gürcan Devreye Girdi, Toz Gitti Yol Geldi
Ayşen Gürcan Devreye Girdi, Toz Gitti Yol Geldi
Ayşen Gürcan Devreye Girdi, Toz Gitti Yol Geldi