Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum.
Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden, ilk öğretmenimiz annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum...
Özkan ALP
Beylikova Belediye Başkanı
Özkan ALP
Beylikova Belediye Başkanı
Düzenle